Zkušený dispečer/disponent - P...

Zkušený dispečer/disponent - Planá nad Lužnicí

Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící v oblasti dopravy a spedice, hledáme vhodné uchazeče/čky s relevantní praxí na uvedenou pracovní pozici.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Požadavky klienta:
  • Dokončené SŠ/ VŠ vzdělání - výhodou se zaměřením na logistiku
  • Praxi min. 3 roky na pozici speditér či dispečer
  • Znalost dopravní logistiky a spedice
  • Zkušenosti ve vedení obchodních jednání výhodou
  • Znalost angličtiny nebo němčiny podmínkou
  • Obchodní a ekonomické myšlení
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Zodpovědnost, důslednost, proaktivita
  • Schopnost zodpovědně zastávat naprosto samostatnou pozici
  • Komunikační dovednosti, dobré organizační schopnosti
  • Analytický typ, přirozená autorita
Pracovní náplň:
  • Samostatná práce dispečera
  • Zpracování obchodních případů (kalkulace, cenové nabídky)
  • Sjednávání přepravních a platebních podmínek
  • Komunikace s dopravci
  • Vyhodnocování realizovaných přeprav
  • Odpovědnost za interní komunikaci a ekonomickou stránku oddělení
  • Analýzy provozních problémů
  • Zajištění efektivity a flexibility procesů
  • Prohlubování vztahů s klienty
  • Pravidelný reporting vedení
Klient nabízí:
  • Motivující finanční ohodnocení, odměny
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Zaškolení a odbornou pomoc
  • Moderní a příjemné pracovní zázemí
  • Jistotu a zázemí stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace v silné a dynamicky se rozvíjející firmě
  • Balíček benefitů včetně 5 týdnů dovolené

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická Dělnická / 12
17000  Praha
Česká republika
Telefon: 736 482 328