Zedník-obkladač 6585; BRNO

KON-TAKT
KON-TAKT, spol. s r.o. PERSONÁLNÍ MANAGEMENT je personální a vzdělávací agentura. Zajišťujeme komplexní výběry TOP managementu, THP a kvalifikovaných D profesí.

6585;  Zedník-obkladač 6585; BRNO

6585; BRNO Zedníky-obkladače hledá stavební firma v Brně

-náplň práce:
-zednické obkladačské práce na pozemních stavbách

-požadujeme:
-nejlépe vyučení v oboru stavebním
-praxi aspoň 3roky
-spolehlivost
-schopnost vést kolektiv (vykonávat funkci parťáka nebo mistra) výhodou

-nabízíme:
-dobré platové ohodnocení
-zaměstnanecké výhody
-práci na HPP na dobu neurčitou
-nástup ihned
Pracovní poměr:Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr
Plat:16 000,00 - 26 000,00 Kč /měsíc
Referenční kód:6585;
Kategorie:Stavebnictví a řemesla
Dosažené vzdělání:SOU/výuční list
Místo zaměstnání:Brno, Jihomoravský Kraj Česká republika
Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese .
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky
na e-mail:
 nebo volejte tel.: +420 543 257 021.
Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.
Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky.
Uchazeči, kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě,
že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.