ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SKLADU (Pra...

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SKLADU (Praha 3) - Praha
consulta
Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz
Pro úspěšnou obchodní společnost s dlouholetým působením na trhu hledáme kandidáty / tky na pozici zástupce vedoucího skladu.
NEJEDNÁ SE O PRÁCI VE SMĚNNÉM PROVOZU ANI O PRÁCI O VÍKENDECH.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SKLADU (Praha 3)

Lokalita:  Praha

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• praxi na podobné pozici cca 2 roky
• dobrá uživatelská znalost práce na PC je podmínkou NUTNOU
• velkou výhodou aktivní oprávnění k obsluze VZV
• výborné komunikační a organizační dovednosti.

Náplň práce:
• zástup vedoucího skladu v době jeho nepřítomnosti, vedení malého týmu (skladníci, skladový back office)
• příjem zboží
• příprava zboží k expedici dle objednávkových listů
• další manipulace se zbožím (třídění, označování, balení atd.)
• aktivní účast na inventurách
• práce ve skladovém SW.

Společnost nabízí:
Klient nabízí:
dobré mzdové ohodnocení
další možnost vzdělávání
příjemné pracovní prostředí
práce od PO - PÁ

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Žitomírská 38, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.
consulta