SERVISNÍ TECHNIK - výtahy - Pl...

SERVISNÍ TECHNIK - výtahy - Plzeňsko - České Budějovice, Jihočeský Kraj Česká republika
consulta
Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz
Významná zahraniční společnost hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - výtahy - Plzeňsko

Lokalita:  Plzeň

Požadujeme:
ÚSO/SŠ
praxe na podobné pozici, zkušenosti na pozici montér nebo technik z oblasti výtahů
ŘP B - aktivní řidič
vyhl. 50 a § 6
spolehlivá a technicky zdatná osobnost.

Náplň práce:
zajištění záručních a pozáručních oprav
komunikace s klienty, plánování jednotlivých oprav
objednávky náhradních dílů
reporting, atd.

Společnost nabízí:
Klient nabízí:
dobré mzdové ohonocení
automobil, notebook, mobilní telefon
příjemné pracovní prostředí
další možnost vzdělávání, atd.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Žitomírská 38, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.
consulta