|

Nechejte si podobné nabídky práce zasílat e-mailem

Sales and Marketing Assistant

 
 
 
hays

Sales and Marketing Assistant

Praha


Sales and Marketing Assistant
Praha, Prague
No. Ref.: 1083570

Váš nový zaměstnavatel 
Originální švýcarská farmaceutická společnost zaměřená na vývoj a výzkum léčiv.

Vaše nová pozice 
Na této pozici budete působit jako asistent/ka prodejního týmu. Budete mít na starosti spolupráci při organizaci konferencí a firemních akcí, sjednávání schůzek, poskytování informací kolegům v terénu, hlídání nákladů, přípravu reportů, objednávky v systému, tvorba prezentací, občasné překlady z/do AJ a další administrativní činnosti a ad hoc úkoly.

Jak můžete uspět?
Máte dobrý time management? Jste důsledný/á, pečlivý/á a organizačně zdatný/á? Máte min. 2 roky praxe na obdobné pozici a pokročilou úroveň anglického jazyka? Významnou výhodou je zkušenost z farmaceutické nebo FMCG společnosti. Hledáme samostatnou, vyzrálou osobnost s týmových duchem a reprezentativním vystupováním. Nástup možný ihned.

Co můžete získat?
Za Vaše zkušenosti nabízíme dynamické prostředí, silné zázemí mezinárodní společnosti, zajímavé platové ohodnocení a další zaměstnanecké benefity.

Co musíte udělat nyní?
Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Hledáte-li zaměstnání a tato pozice neodpovídá Vaší kvalifikaci, můžete nás kontaktovat na prague@hays.cz. Rádi s Vámi probereme případné možnosti.

Apply online
In your application please put the following statement:
I agree that Hays Czech Republic, s.r.o., Olivova 4/2096, Prague 1, Company Registration No. 25629271 (hereinafter the Company), will administer, process and store my personal data and furthermore make these available after a verbal or written agreement with myself to its clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. \"On Personal Data Protection\", for the period of 10 years of the registration with the Company. Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph.