SALES MANAGER/KA - strojírenst...

SALES MANAGER/KA - strojírenství - Pelhřimovsko - Jihočeský Kraj, Jihočeský Kraj Česká republika
consulta
Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz
Pro úspěšnou výrobní (strojírenskou) společnost hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici sales manager.

SALES MANAGER/KA - strojírenství - Pelhřimovsko

Lokalita:  Vysočina, Pelhřimovsko

Požadujeme:
• SŠ / VŠ, ideálně technického nebo ekonomického směru
• plynná angličtina (denní jednání se zákazníky v cizině)
• 4 – 5 let praxe na pozici obchodního ředitele ve firmě se zakázkovou výrobou (ideálně strojírenskou)
• vynikajiící manažerské i obchodní dovednosti, tah na branku, přirozená autorita

Náplň práce:
• odpovědnost za obchodní výsledky firmy v tuzemsku i zahraničí
• tvorba dlouhodobých obchodních a marketingových strategií
• tvorba ročních business plánů a kontrola jejich plnění
• obchodní jednání s klíčovými zákazníkyní – celkem cca 20 podřízených
• vedení týmu obchodního oddělení
• úzká spolupráce s konstrukcí, technologií, výrobou
• obchodní analýzy, reporting.

Společnost nabízí:
Klient nabízí:
dobré mzdové ohodnocení
automobil, notebook, mobilní telefon
příjemné pracovní prostředí, atd.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Žitomírská 38, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.
consulta