Regionální prodejce omítkových...

KON-TAKT
KON-TAKT, spol. s r.o. PERSONÁLNÍ MANAGEMENT je personální a vzdělávací agentura. Zajišťujeme komplexní výběry TOP managementu, THP a kvalifikovaných D profesí.

6584;  Regionální prodejce omítkových směsí 6584; PRAHA

6584; PRAHA Regionálního prodejce omítkových směsí hledá významná výrobní společnost působící v oblasti stavebních hmot pro obchodování v regionu PRAHA a okolí

-pracovní náplň:
-prodej omítkových směsí, zateplovacích systémů, šlechtěných omítek a barev
-technická podpora a cílené aplikační konzultace
-budování dalšího okruhu klientů

-požadujeme:
-vzdělání SŠ, ideálně stavebního směru
-obchodní dovednosti s dostatkem odborných znalostí v oboru stavebnictví
-trvalé dlouhodobé bydliště Praha, Praha východ nebo Praha západ
-řidičský průkaz skup. B
-znalosti MS Office
-zkušenosti s prodejem stavebních materiálů principy B2B a B2C min. 3 roky

-nabízíme:
-zázemí prosperující firmy
-motivující platové ohodnocení, odměny a prémie dle výkonu
-zázemí a know-how mezinárodní společnosti
-dodatkový týden dovolené
-zaměstnanecké výhody
Pracovní poměr:Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr
Plat:30 000,00 - 45 000,00 Kč /měsíc
Referenční kód:6584;
Kategorie:Obchod a prodej
Dosažené vzdělání:SŠ odborné
Místo zaměstnání:Praha, Praha Česká republika
Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese .
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky
na e-mail:
 nebo volejte tel.: +420 543 257 021.
Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.
Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky.
Uchazeči, kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě,
že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.