Regionální manažer/ka prodeje ...

Regionální manažer/ka prodeje – region Moravskoslezsko

Regionální manažer/ka prodeje je zodpovědný/á za naše prodejny v moravskoslezském regionu.
Pracovní náplň:
  • Vaší starostí bude, aby Vám svěřená oblast dostávala tu nejlepší péči a dosahovala vysokých zelených čísel nejen v obratech, ale i u ostatních ekonomických ukazatelů
  • stanete se příkladným lídrem 6-7 manažerům/manažerkám prodejen, které budete podporovat a poskytovat jim pravidelnou zpětnou vazbu - oni budou na oplátku Vaší pravou rukou
  • mimo to budete i motivovat, rozvíjet a hýčkat celý svůj tým o 140-170 lidech na 6-7 prodejnách
  • využijete i svůj šestý smysl při výběru nováčků
  • čekat se od Vás budou i podněty na zefektivnění práce tak, aby se Vašemu týmu dobře a lépe pracovalo
  • budete bedlivě sledovat, zda naše konkurence nespí, a čím bychom ještě našim zákazníkům mohli zpříjemnit nákup nás
Váš profil:
  • máte vysokoškolský diplom
  • v životopise v kolonce praxe uvedeny 2-3 roky relevantních zkušeností
  • umíte psát a mluvit německy, ale netrváme na tom
  • máte vlastnosti a zkušenosti správného lídra
  • ve vypjatých situacích umíte zachovat chladnou hlavu
  • nedělá Vám problém mluvit před lidmi a i s nimi
  • sbíráte najeté kilometry a vlastníte platný řidičský průkaz (sk.B)
Nabízíme:
  • nepoužíváme metodu „Skoč a plav”, místo toho Vás všechno pořádně naučíme
  • pokud budete dobří, nebude to jediná Vaše pozice u nás
  • Vaší práce si budeme cenit – po 3 letech přesně na 82 400 Kč
  • dostanete od nás nejmodernější mobilní kancelář v podobě iPadu a smartphonu
  • jezdit budete ve služebním autě, které můžete využívat i soukromě
  • svůj pracovní čas si budete řídit a plánovat sami

Lidl Česká republika v.o.s.
Oddělení náboru a výběru
Nárožní 1359/11
Praha 5 - Stodůlky