Projektový manažer - Technický...

Projektový manažer - Technický nákup

Náplň práce:
Náplní práce je projektová činnost týkající se: • Oblasti zařízení prodejen a skladů • Přípravy přestaveb prodejen a skladů • Jednání s dodavateli o cenách a podmínkách spolupráce • Tvorba analýz, kalkulací a prezentací k danému tématu • Řízení svěřených projektů • Organizační činnost v rámci pracovní náplně • Komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
Váš profil:
• SŠ/VŠ vzdělání (technický obor VÝHODOU) • Velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka PODMÍNKOU • Velmi dobrá znalost MS Office, orientace v technické dokumentaci • Aktivní řidič • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita • Odolnost ve stresových situacích • Orientace na výsledek a termíny • Ochotný a schopný převzít osobní zodpovědnost • Organizační schopnosti • Zkušenost s vedením projektů • V případě zájmu zašlete životopis v ČESKÉM jazyce
Nabízíme:
• smlouvu na dobu neurčitou • zázemí silné mezinárodní společnosti • velmi dobré mzdové ohodnocení • odborné zapracování • nástup možný ihned nebo dle dohody

Lidl Česká republika v.o.s.
Oddělení náboru a výběru
Nárožní 1359/11
Praha 5 - Stodůlky