|

Nechejte si podobné nabídky práce zasílat e-mailem

Product Manager - Medical Devi...

 
 
 
hays

Product Manager - Medical Devices

Praha


Product Manager - Medical Devices
Praha, Prague
No. Ref.: 1077286

Váš nový zaměstnavatel

Významná obchodní společnost, která působí v oblasti zdravotnických pomůcek a techniky se zaměřením na ošetřovatelský, pečovatelský a nemocniční segment v současné chvíli hledá zkušeného Product Managera se znalostí nemocničního segmentu.

Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovídat za přípravu a implementaci marketingové strategie, za vytváření marketingových materiálů, organizaci kongresů a dalších souvisejících událostí, školit a úzce spolupracovat s obchodním týmem, zavádět nové produkty na trh, komunikovat s odbornou veřejností.

Jak můžete uspět?

Jako ideální kandidát na tuto pozici byste měl/a splňovat následující požadavky
- zkušenosti na pozici Product Manager minimálně 5 let
- zkušenosti z nemocničního prostředí
- komunikativní úroveň angličtiny
- dynamická, komunikativní osobnost, schopnost prezentovat
- flexibilita – ochota cestovat
- vysokoškolské vzdělání

Co můžete získat?

Získáte skvělé pracovní zkušenosti z prostředí stabilní společnosti, kde budete mít možnost využít své dosavadní zkušenosti a být součástí nových projektů. Firma svým zaměstnancům nabízí samostatnou práci s vysokou mírou svěřených kompetencí, zajímavé finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů, neformální a přátelské prostředí.

Co je třeba udělat nyní?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám laskavě své aktuální CV v českém i anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře.
Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Apply online
In your application please put the following statement:
I agree that Hays Czech Republic, s.r.o., Olivova 4/2096, Prague 1, Company Registration No. 25629271 (hereinafter the Company), will administer, process and store my personal data and furthermore make these available after a verbal or written agreement with myself to its clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. \"On Personal Data Protection\", for the period of 10 years of the registration with the Company. Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph.