Prodavač/ka - pokladní

kaufland

Prodejna Teplice

Kaufland Česká republika, Bohosudovská 1882, 415 01 Teplice

Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme stabilitu, výzvy a možnosti budovat kariéru.

Vaším úkolem bude:

dle přiděleného úseku manipulace se zbožím, doplňování zboží do regálů nebo vitrín, odpovědné naskladnění a kontrola správného umístění zboží, kontrola lhůt spotřeby, ovládání pece a dopékání, správné a včasné odbavení zákazníků na pokladnách, obsluha zákazníků na pultech, zajištění čistoty pracoviště

Očekáváme od Vás:

  • vstřícné a korektní jednání se zákazníky
  • aktivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • odpovědnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možnost kratšího úvazku
  • dva dny v týdnu volné
  • motivující mzdové ohodnocení, nadstandardní příplatek za noční směnu
  • až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
  • 13. mzdu (v rámci věrnostního programu)
  • kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
  • důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje

Staňte se i Vy součástí našeho týmu!