Procesní specialista v nákupní...

V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají Více než 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají

Procesní specialista v nákupním oddělení - Automotive

Pro našeho klienta, mezinárodní automotive společnost která rozvíjí své nákupní oddělení v České republice, hledáme procesní experty z oblasti nákupu a automotive odvětví!

Popis pozice

- zlepšení nákupních procesů mezi společností a dodavatelem
- maximální snížení administrativní zátěže
- plánování standardů a zjišťování "mezer" na zlepšení
- vytváření návodků a doporučení
- spolupráce s ostatními odd. pro celé Evropě a Asii
- reportování dat do centrály
- implementace zlepšených procesů

Profil kandidáta

- Zkušenost z nákupem/ sourcingem z automotive oblasti min. 2 roky
- Pokročilou znalost anglického jazyka
- Znalost systému SAP
- Ideálně znalost z maticové struktury společnosti
- znalost zlepšování procesů v oblasti nákupu

Nabízíme

- Zajímavé platové ohodnocení
- Možnost seberealizace na novém projektu
- Působení v nadnárodní, rostoucí automotive společnosti
- Moderní kanceláře v areálu Waltrovka na Praze 5

Informace konzultanta

Jakub Klimeš
Praha Perm Office
jakub.klimes@manpower.cz