OBCHODNÍK PRO PLZEŇSKÝ KRAJ (m...

OBCHODNÍK PRO PLZEŇSKÝ KRAJ (m/ž) - Plzeňský Kraj, Ústecký Kraj Česká republika
consulta
Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz
Aktuálně pro svého klienta – stabilní a známou mezinárodní společnost - obsazujeme atraktivní obchodní pozici pro Ústecký kraj.

OBCHODNÍK PRO PLZEŇSKÝ KRAJ (m/ž)

Lokalita:  Plzeňský kraj

Požadujeme:
• 2 roky praxe v prodeji služeb firemním klientům (vítáme praxi v prodeji služeb např. z oblasti facility, telekomunikace, servis strojů apod.).
• Produkt není technicky náročný – jedná se o čistou B2B službu.

• ŘP B - aktivní řidič.

Náplň práce:
obchodník s praxí v prodeji služeb:
• Vaše práce: prodej servisních služeb. Firma servisuje jak vlastní, tak i konkurenční zařízení a Vaším úkolem bude jak péče o široké portfolio stávajících zákazníků, tak i vyhledávání nových.

Společnost nabízí:
Klient nabízí:
velmi dobré mzdové pomínky
automobil, notebook, mobilní telefon
další možnost vzdělávání, atd.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Žitomírská 38, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.
consulta