.NET vývojář/-ka

.NET vývojář/-ka - Modřice
kariéra
kooperativa

kooperativa
Lokalita: Brno-venkov
Do interního vývojového týmu hledáme člověka se zkušeností s vývojem na platformě .NET, který se bude podílet na vývoji interních aplikací pro Kooperativu a další společnosti ve skupině Vienna Insurance Group.
Co Vás čeká
  • vývoj interních aplikací
  • tvorba analýz a návrh databází
  • spolupráce na technických projektech
  • vytváření manuálu a implementačních postupů pro administrátory a uživatele
Co očekáváme
  • SŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • znalost Microsoft .NET a C#
  • zkušenosti s tvorbou webových aplikací (webové služby a SharePoint výhodou)
  • obecná znalost databází s těžištěm v MS-SQL a T-SQL
  • zkušenost s Visual Studiem 2012 a vyšší
  • řidičský průkaz sk.B výhodou, ne však podmínkou
Co Vám nabízíme
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • propracovaný program zaměstnaneckých výhod
  • výkon práce Brno - Modřice nebo Praha - Karlín
Doplňující informace
  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Kontakt:

Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group
Markéta Talacová