REFERENT/KA NÁKUPU A LOGISTIKY...

REFERENT/KA NÁKUPU A LOGISTIKY - oděvy, oděvní doplňky - Praha, Praha Česká republika
consulta
Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz
Pro známou a úspěšnou společnost, působící v oděvní branži, hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici nákupčí.

REFERENT/KA NÁKUPU A LOGISTIKY - oděvy, oděvní doplňky

Lokalita:  Praha

Požadujeme:
• SŠ / VŠ
• alespoň roční praxe na nákupní pozici, nejlépe v sortimentu oděvy, textil, spotřební zboží
• angličtina min. vyšší středně pokročilá, schopnost vést obchodní jednání
• dynamická a komunikativní osobnost.

Náplň práce:
• komunikace se stávajícími dodavateli z jihovýchodní Asie, objednávání zboží
• příprava podkladů pro výrobu
• kontrola plnění KPI´s ze strany dodavatelů
• odpovědnost za včasnost a kvalitu dodávek
• vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání dodacích a cenových podmínek
• logistika
• reporting

Společnost nabízí:
Klient nabízí:
dobré mzdové ohodnocení
další možnost vzdělávání
příjemné pracovní prostředí, atd.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Žitomírská 38, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.
consulta