Mzdová účetní - výrobní společ...

V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají Více než 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají

Mzdová účetní - výrobní společnost

Máte praxi v mzdové účtárně ve výrobním závodě? Jste pečlivá a máte výbornou orientaci na čísla? Pokud ano, ráda si s Vámi popovídám.

Popis pozice

  • vedení mzdové agendy (zpracování mezd,pojištění, srážky, nemocenské apod.)
  • práce s programem SAP
  • reporting vedení společnosti
  • komunikace s úřady a dalšími institucemi - ÚP, FÚ, zdravotní pojišťovny a OSSZ
  • podpora HR

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici alespoň 2 roky
  • AJ nebo NJ - středně pokročilá úroveň výhodou
  • znalost SAP - výhodou
  • znalost zákoníku práce
  • znalost MS Office
  • zkušenost s výrobní společností
  • pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • 2x ročně finanční bonus
  • pravidelné roční navyšování platu

Informace konzultanta

Eva Zbořilová
Plzeň Perm Office
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999