|

Nechejte si podobné nabídky práce zasílat e-mailem

Marketingový specialista

 
 
 
hays

Marketingový specialista

Praha


Marketingový specialista
Praha, Prague
No. Ref.: 1083172


Marketingový specialista

Váš nový zaměstnavatel
Pro významného klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Marketingový specialista.

Vaše nová pozice
Náplní této pozice bude:

  • Oblast ATL
  • Komunikace s médii a TV kampaně
  • A-Z kampaňový management
  • Analýzy a vyhodnocování marketingových kampaní
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • Týmová spolupráce, komunikace napříč společností
  • Zodpovědnost za budget

Jak můžete uspět?
Pokud budete chtít uspět ve výběrovém řízení, musíte znát ATL a umět komunikovat s médii. Hledáme člověka zdatného v kampaních a jejich vyhodnocování. Vítáme týmového, přátelského člověka, který ovládá anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni.
  
Co můžete získat?
Pokud ve výběrovém řízení uspějete, můžete se těšit na příjemné a přátelské pracovní prostředí v centru Prahy. Zodpovědnou, samostatnou a kreativní pozici. Odpovídající platové ohodnocení a velkou škálu zaměstnaneckých benefitů. Společnost podporuje zaměstnance v kariérním postupu a seberealizaci.

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce.
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Apply online
In your application please put the following statement:
I agree that Hays Czech Republic, s.r.o., Olivova 4/2096, Prague 1, Company Registration No. 25629271 (hereinafter the Company), will administer, process and store my personal data and furthermore make these available after a verbal or written agreement with myself to its clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. \"On Personal Data Protection\", for the period of 10 years of the registration with the Company. Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph.