MARKETING SPECIALIST (B2B mark...

MARKETING SPECIALIST (B2B marketing) - Praha, Praha Česká republika
consulta
Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz
Pro našeho klienta, zahraničního výrobce technických produktů (oblast TZB) hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici marketing specialist.

MARKETING SPECIALIST (B2B marketing)

Lokalita:  Praha

Požadujeme:
• VŠ / SŠ, ideálně se zaměřením na marketing
• plynná angličtina (častá komunikace se zahraniční centrálou slovem i písmem)
• alespoň 1 rok praxe na marketingové pozici v zahraniční firmě – orientace na technický produkt a B2B marketing je výhodou, nikoliv podmínkou
• pokročilá úroveň práce s MS Office, grafickými programy.

Náplň práce:
• příprava marketingového plánu
• realizace operativních markertingových aktivit (B2B – technický produkt)
• tvorba marketingových materiálů – interní a externí komunikace (web, odborná média, sociální sítě …)
• měření a vyhodnocování efektivity marketingových aktivit
• odpovědnost za čerpání rozpočtu
• komunikace s externími dodavateli
• organizace účasti na odborných konferencích a seminářích, eventů pro obchodní partnery
• reporting vedení firmy.

Společnost nabízí:
Klient nabízí:
dobré mzdové ohodnocení
další možnost vzdělávání a profesního růstu.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Žitomírská 38, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.
consulta