KEY ACCOUNT MANAGER - služby, ...

KEY ACCOUNT MANAGER - služby, korporátní klientela (m/ž) - Praha, Střední Čechy
consulta
Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz
Pro zastoupení velmi úspěšné nadnárodní společnosti, poskytovatele komplexních řešení v oblasti správy dokumentů, hledáme šikovného key account managera se zkušeností v prodeji služeb firemním zákazníkům.

KEY ACCOUNT MANAGER - služby, korporátní klientela (m/ž)

Lokalita:  Praha, střední Čechy

Požadujeme:
• 3 roky praxe v prodeji služeb firemním zákazníkům (B2B)
• zkušenost s vedením obchodních jednání na úrovni středního a top managementu
• kultivované vystupování i verbální projev
• dynamická, obchodně zdatná osobnost s orientací na výsledky
• alespoň základní komunikativní znalost angličtiny
• ŘP sk. B – aktivní řidič.

Náplň práce:
• odpovědnost za prodejní výsledky u svěřených zákazníků
• pozice není akvizičně laděna, obnáší zejména práci se stávajícími klíčovými zákazníky (středně velké firmy a velcí korporátní klienti) v regionu Praha a okolí
• samostatné vedení obchodních případů od A do Z
• jedná se o konzultační, projektový, vztahový styl prodeje
• přímým nadřízeným je obchodní ředitel společnosti.

Společnost nabízí:
Klient nabízí:
velmi dobré mzdové ohodnocení
možnost dalšíhjo vzdělávání a profesního růstu
automobil, notebook, mobilní telefon.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Žitomírská 38, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.
consulta