Junior PR Specialista/ka pro S...

V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají Více než 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají

Junior PR Specialista/ka pro Slovenskou republiku

Naším klientem je významná francouzská společnost působící v oblasti prodeje kosmetiky, která hledá plynule slovensky hovořící kandidáty na pozici junior PR specialisty pro Slovenskou republiku. Hledáme primárně někoho, kdo má nedávnou zkušenost s trhem na Slovensku, ale pokud Vás pozice zaujala, rádi si pročteme Váš životopis.

Popis pozice

- příprava a zpracování podkladů pro PR komunikaci na Slovensku

- psaní tiskových zpráv a článků

- budování, udržování a rozvíjení vlastních kontaktů se slovenskými novináři a blogerkami

- příprava podkladů pro interní a externí komunikaci zajišťování inzerce, inzertních aktivit v tisku

- překlady při jednáních a prezentace firmy organizace akcí PR charakteru

- řádově 2x měsíčně služební cesta na Slovensko

Profil kandidáta

- praxe v oboru PR či spolupráce s medii (asistentská praxe z agentury výhodou)

- zkušenost s organizací akcí

- základní orientace na slovenském mediálním trhu (znalost lifestylových médií)

- dobré komunikační a prezentační dovednosti

- výborná znalost slovenského pravopisu a gramatiky

- samostatnost, loajalitu, zodpovědnost

- aktivní přístup k práci, kreativita, velmi dobré organizační schopnosti, schopnost myslet v souvislostech, zvládat více činností najednou

- velmi dobrá znalost angličtiny, znalost francouzštiny výhodou

Nabízíme

- zázemí prosperující mezinárodní společnosti

- zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí

- zaměstnanecké benefity

- příjemný a přátelský kolektiv

- zaškolení

Informace konzultanta

Tomáš Baierl
Praha Perm Office
tomas.baierl@manpower.cz