Java Developer, vývoj framewor...

Java Developer, vývoj frameworku pro portálová řešení, HPP/ŽL/Part-time

Naším klientem je menší, ale úspěšně rostoucí společnost, která vyvíjí vlastní framework pro portálová řešení. Zákazníky jsou významné a zákaznicky dobře ohodnocené banky v Evropě i Asii. Aktuální produkty jsou založené na Java EE a aplikačním serveru.

Náplň práce:

  • Práce na interním produktu společnosti
  • Testování, kódování podíl na návrhu a vývoji architektury
  • Participace na pre-sales aktivitách
  • Spolupráce na daných úkolech v rámci lokálního nebo mezinárodního týmu

Kvalifikační předpoklady:

  • schopnost aktivní komunikace a týmové spolupráce
  • pečlivost a zodpovědnost
  • analytické myšlení
  • časovou flexibilitu (alespoň 15 hod týdně)
  • motivaci pro učení se novým věcem
  • vítány zkušenosti s vývojem softwaru a principy webových aplikací
  • pozice je vhodná pro studenty vysokých škol se zaměřením na informační technologie, kteří hledají dlouhodobější spolupráci a možnost učení se na reálných projektech
  • vaše budoucí směřování může být do oblasti vývoje front-endu nebo back-endu, případně testování, analýza a další
  • Znalost angličtiny minimálně na úrovni B1

Nabídka

  • Možnost spolupráce na HPP i ŽL
  • Přátelské neformální prostředí, kde se cítí dobře všichni nadšenci do programování
  • Kofeinový či teinový doping kdykoliv k dispozici, totéž platí i o něčem slaném/sladkém k zakousnutí
  • Možnost cestovat do práce na kole, sprchy jsou k dispozici
  • Kurzy angličtiny na pracovišti
  • ...a další zajímavé benefity