|

Nechejte si podobné nabídky práce zasílat e-mailem

HR nebo nic!HR Benefits do mez...

 
 
 
V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají Více než 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají

HR nebo nic!HR Benefits do mezinárodní společnosti

HR je pro tebe jasnou volbou! Tak my ti dáme šanci ukázat, co v tobě je a otevřeme ti dveře do tohoto pulzujícího a dynamického oboru. 

 

Popis pozice

Čeká Vás klasická administrativa spojená s péčí o nováčky a stávající zaměstnance. Budete mít na starost koordinaci a správu specifických procesů ve společnosti (nástupy a odchody zaměstnanců,absence a to nejpříjemnější - přidělování benefitů...) Velkou část tvoří práce s daty,čísly.

Profil kandidáta

Budeš pracovat v mezinárodní společnosti, tedy všechna komunikace napříč společností bude probíhat v angličtině (požadujeme minimálně B2/C1). Jak jsem již zmínila - dlouholetá praxe není nutná, ale vzdělání v oblasti HR nebo již nějaké zkušenosti s HR se rozhodně počítají. Stěžejní je Vaše silná motivace pro práci v tomto oboru!

Nabízíme

Každý start je svým způsobem těžký, ale Vaši snahu a píli podpoříme hned od začátku velmi hezkou mzdou. Svých zaměstnanců si vážíme, tak i s benefity u nás nepřijdete zkrátka: stravenky, odpočinková místnost, multisportka, finanční podpora Vašeho dalšího vzdělávání a hlavně možnost posunu na další a další pozice napříč celou společností. 

Pokud máte pocit, že práce v HR je Vám souzená a vy jste pro nás tím pravým kandidátem - rozhodně zašlete svůj životopis a já se budu těšit na setkání s Vámi :)

Informace konzultanta

Štěpánka Dvořáková
Praha Florentinum (centrála)
stepanka.dvorakova@manpower.cz
+420702159021