Dispečer MKD se znalostí AJ a ...

Dispečer MKD se znalostí AJ a NJ - Cheb

Pro našeho klienta, který se zabývá komplexními logistickými službami (pozemní, námořní i letecká doprava), hledáme pro pobočku v Chebu vhodné kandidáty/ky se zkušenostmi v oboru na výše uvedenou pracovní pozici.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Klient požaduje:
min. SŠ vzdělání ukončené maturitou Praxe na dispečerské pozici min. 1 rok Uživatelské znalosti práce na PC (MS Office) Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou Dobré komunikativní a organizační schopnosti Vstřícné, přátelské a týmové vystupování Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost Aktivní přístup
Náplň práce:
Plánování a organizování převážně celovozových mezinárodních pozemních přeprav pro zákazníky společnosti Aktivní podíl na vytěžování aut Komunikace se zahraničními partnery z Německa Komunikace s řidiči Zpracování příslušné administrativy
Klient nabízí:
Zázemí stabilní společnosti Příjemné pracovní prostředí Odpovídající platové ohodnocení Jistotu práce na HPP na dobu neurčitou Místo práce: Cheb

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická Dělnická / 12
17000  Praha
Česká republika
Telefon: 736 482 328