CREDIT SPECIALISTA - 35 000 - ...

V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají Více než 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají

CREDIT SPECIALISTA - 35 000 - 40 000 Kč

Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která patří mezi TOP dodavatele sportovního oblečení?

Máte již zkušenosti z oblasti finančních pohledávek a domluvíte se anglicky?

Pak Vás poprosíme o zaslání životopisu v českém jazyce pomocí této aplikace. Budeme Vás obratem kontaktovat.

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce?

• Kontrola platební morálky velkoobchodních zákazníků
• Zajišťování pravidelného procesu upomínek zákazníkům prostřednictvím telefonu a dopisů
• Jednání s pravníky, bankami
• Pravidelný reporting ohledně statusu pohledávek společnosti
• Monitorování splátkových kalendářů, kontrola plateb
• Spolupráce na správě master dat, příprava podkladů pro vyúčtování, uvolňování dodávek zboží
• Spolupráce s účetním oddělení

Profil kandidáta

Jaký by tedy měl být Váš profil:

• min SŠ vzdělání
• Minimálně 1 rok zkušeností v oblasti finančních pohledávek
• Znalost PC: MS Office (Excel – pokročilá znalost), SAP výhodou
• Komunikativní znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
• Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• Analytické myšlení, proaktivní osobnost

Nabízíme

Společnosti Vám na oplátku nabídne:

• Možnost pracovat pro mezinárodního TOP dodavatele sportovního oblečení, stabilní společnost s dlouholetou tradicí
• Zajímavou práci v přátelském a mladém kolektivu
• Možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení
• Propracovaný benefitní systém

Informace konzultanta

Martina Řehořová
Experis Praha
martina.rehorova@manpower.cz