C# .NET vývojář (HPP/IČO) pro ...

C# .NET vývojář (HPP/IČO) pro mezinárodní firmu

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha

Pro mezinárodní výrobně-distribuční FMCG společnost hledáme kandidáta na pozici C# developera.

Náplň práce:

  • vývoj inhouse SW řešení pro automatizovanou výrobu
  • analýza potřeb interního zákazníka
  • 80% vývoj a implementace nových funkcionalit
  • V případě zájmu možný přesah do vývoje PLC

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ – IT zaměření
  • 2-3 roky praxe ve vývoji v C#
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Ruština velkou výhodou
  • Analytické a koncepční myšlení

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost
  • Samostatná pozice s možností seberealizace a odborného růstu
  • Přímý dopad Vaší práce na produkční/výrobní procesy
  • Denní komunikace se zahraničním IT teamem
  • 2-3 dny v týdnu formou Home-Office
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Firemní notebook a další benefity

Klíčová slova: C# .NET, výroba, výrobní SW, manufacturing, automation, FMCG, English, Russian, C# .NET, výroba, výrobní SW, manufacturing, automation, FMCG, English, Russian, C# .NET, výroba, výrobní SW, manufacturing, automation, FMCG, English, Russian.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici budeme rádi pokud nám zašlete váš životopis na: barbora@mblue.cz

JW!ID:[1608314193119001]