Brigádník/ce

kaufland

Prodejna Slaný

Kaufland Česká republika, Ouvalova 1844, 274 01 Slaný

Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme stabilitu, výzvy a možnosti budovat kariéru.

Vaším úkolem bude:

dle přiděleného úseku obsluha zákazníků na pokladnách, na pultech, manipulace se zbožím, doplňování zboží, kontrola správného umístění zboží, kontrola lhůt spotřeby, odpovědné naskladnění zboží, ovládání pece a dopékání, zajištění plynulého odbavení zákazníků ve stánku rychlého občerstvení, zabezpečení plynulého pohybu zboží v rámci stánku, práce s grilem, zajištění čistoty pracoviště, udržování čistoty v objektu i okolí prodejny, práce s mycími stroji

Očekáváme od Vás:

  • vstřícné a korektní jednání se zákazníky
  • aktivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • odpovědnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:

  • zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • práci v dynamickém kolektivu
  • motivující odměnu
  • důkladné zaškolení

Staňte se i Vy součástí našeho týmu!