Account Manager pro BTL agentu...

V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají Více než 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají

Account Manager pro BTL agenturu

Jedna menší BTL agentura se rozhodla svůj business posunout o stupeň výš, aby mohla ještě zlepšit už tak dobré vztahy s klienty. Když nás poprosili, abychom jim pomohli, tak jsme neváhali ani vteřinu. Vedou jí dva sympaťáci, kterým se v minulosti povedlo díky skvělým referencím získat několik velkých klientů jako třeba Plzeňský Prazdroj, Kofolu nebo GoPro, ale co je možná ještě důležitější, u těchto firem stále vyhrávají další a další výběrka, takže o práci není nouze.

Popis pozice

- Spoluúčast na tvorbě projektů, především prezentování projektů/výsledků klientům

- Pravidelná komunikace s projektovými manažery a zakládajícími partnery

- Zajišťování správného náběhu projektů

- Reporting klientovi, a uvnitř agentury

- Ale víte, jak to je - je to malá společnost

Profil kandidáta

- Zkušenost s BTL

- Prezentační schopnosti na super úrovni

- AJ je velkou výhodou, ale i bez ní si poradíte - většina komunikace je v češtině

- Inovativní myšlení, obchodní dovednosti a tak dále

- Velmi dobrá znalost Excelu a PowerPointu

Nabízíme

- Mladý tým a spolehlivé kolegy

- Zajímavé projekty, zavedené jméno na trhu, stálé a světové klienty

- Výplatu, kvůli které se budete těšit do práce

Informace konzultanta

Tomáš Baierl
Praha Perm Office
tomas.baierl@manpower.cz