SAP Enterprise Architect

CGI v České republice

Společnost CGI byla založena v roce 1976 v kanadském Montrealu a v současné době sdružuje kolem 72 500 profesionálů ve více než 40 zemích světa. CGI je předním poskytovatelem IT služeb a zavazuje se maximálně pomáhat svým klientům uspět na trhu. CGI nabízí zkušenosti, stabilitu, inovativní řešení a především profesionály ve svém oboru. To vše je potřebné k dosažení úspěšných výsledků, nejen pro naše klienty, ale i pro naše zaměstnance. Každý jeden z nich je váženým členem CGI, protože je možné participovat na akciovém programu společnosti a přispívat tak k dalšímu jejímu rozvoji . Více o společnosti CGI najdete na www.cz.cgi.com

O čem to všechno je?
Do největšího týmu SAP konzultantů zaměřených na oblast energetiky v ČR hledáme zkušeného kolegu na pozici SAP Enterprise Architect. Chcete se podílet na vytváření řešení pro giganty na českém trhu? Čtěte dále!
Co budete dělat?
  • Účast na projektech implementace SAP v roli architekta
  • Poradenství, návrh a implementace architektury rozsáhlých informačních systémů
  • Zastupování společnosti CGI na klíčových jednáních se zákazníky
  • Spolupráce s account manažery na nových obchodních příležitostech
  • Analýza potřeb, cílů a procesů zákazníka a návrh jejich pokrytí IT systémy
  • Spolupráce na tvorbě nabídek
  • Návrhy a dohled nad všemi aspekty řešení informačních systémů
  • Komunikace s konzultanty spolupracujícími na projektu a jejich metodické vedení
  • Sdílení znalostí se spolupracovníky
  • Kontinuální vzdělávání se
  • V oblasti SAP odpovědnost za znalost stávajících a nových technologií, jejich trendů a dopadů na jednotlivé zákazníky
Co od Vás očekáváme?
  • Několikaleté zkušenosti v oblasti poradenství, návrhu a implementace architektury informačních systémů, především na platformě SAP ERP, u různých zákazníků
  • Znalost portfolia produktů SAP a metod integrace SAP s dalšími systémy, metod návrhu a implementace uživatelského rozhraní, workflow, datových skladů, reportingu a báze
  • Věcná znalost SAP ERP modulů
  • Použití non-SAP produktů a technologií v oblasti portálů, datových skladů, ETL, mobility, integrace, ESB
  • Alespoň základní zkušenost s vývojem ABAP
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti Datawarehousing a Business intelligence vítány
  • Schopnost kombinovat různé počítačové platformy při návrhu architektury (hardware i software)
  • Analytické a strukturované myšlení, technické zaměření
  • Přístup orientovaný na zákazníka
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v různorodých týmech
Co nabízíme?
  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • Možnost působení na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickday
  • Plně hrazená krátkodobá nemoc (šest týdnů v roce)
  • 105 CZK stravenky
  • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
  • Firemní snídaně 1x za měsíc
  • Bonus za doporučení
  • A mnoho dalších!

Kontakt:

CGI CS&EE
Radka Puščiznová
Holandská 868/5 /
639 00 Brno-střed-Štýřice
Česká republika