Asistent/ka zákaznické linky

Na naši zákaznickou linku v Jihlavě hledáme nové kolegy a kolegyně na plný úvazek.

Náplň práce

  • správa pasivní zákaznické linky – přijímání telefonických hovorů a zpracování emailových dotazů zákazníků
  • evidence a následné zpracování zákaznických podnětů
  • komunikace s odbornými odděleními v rámci společnosti
  • samostatné řešení standardních i nestandardních situací v rámci interních pravidel
  • související administrativní činnost
Váš profil

  • zkušenosti s jednáním se zákazníky jsou výhodou, nikoli podmínkou (zákaznický servis, obchod, administrativa aj.)
  • příjemný a zároveň profesionální mluvený projev
  • vstřícnost, vysokou angažovanost a flexibilitu (pracovní doba Po – So)
  • velmi dobré komunikativní schopnosti, odolnost vůči stresu
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • ochotu učit se
Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou s nástupní mzdou 24 150,- Kč a s navýšením po 1 roce na 27 300,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • důkladné zapracování
  • místo výkonu práce: Jihlava (centrum)
  • nástup: ihned nebo dohodou

Lidl Česká republika v.o.s.
Oddělení náboru a výběru
Nárožní 1359/11
Praha 5 - Stodůlky