6425; BRNO Konstruktér – proje...

KON-TAKT
KON-TAKT, spol. s r.o. PERSONÁLNÍ MANAGEMENT je personální a vzdělávací agentura. Zajišťujeme komplexní výběry TOP managementu, THP a kvalifikovaných D profesí.

6425;  6425; BRNO Konstruktér – projektant strojaře

6425; BRNO Konstruktéry – projektanty strojaře hledá významná strojírenská firma v Brně schopna v oblasti energetiky zajistit projekci, konstrukci, výrobu, výstavbu a zprovoznění kompletních energetických celků

-pracovní náplň:
-konstrukční a projekční práce na strojních, elektrických a stavebních částech energetických celků

-požadujeme:
SŠ/VŠ strojní -praxi
-AJ, NJ výhodou

-PC AUTO CAD, MS OFFICE

-nabízíme:
jistotu v silné tuzemské společnosti
-možnost profesního i osobního růstu
-příspěvek na životní a penzijní pojištění
-možnost práce v zahraničí
-5 týdnů dovolené

-výhodné platové podmínky
-osobní automobil
Pracovní poměr:Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr
Plat:30 000,00 - 45 000,00 Kč /měsíc
Referenční kód:6425;
Kategorie:Více kategorií
Dosažené vzdělání:SŠ odborné
Místo zaměstnání:Brno, Jihomoravský Kraj Česká republika
Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese .
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky
na e-mail:
 nebo volejte tel.: +420 543 257 021.
Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.
Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky.
Uchazeči, kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě,
že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.