Senior PL/SQL developer 6294; ...

KON-TAKT
KON-TAKT, spol. s r.o. PERSONÁLNÍ MANAGEMENT je personální a vzdělávací agentura. Zajišťujeme komplexní výběry TOP managementu, THP a kvalifikovaných D profesí.

6294;  Senior PL/SQL developer 6294; OSTRAVA

6294; OSTRAVA Senior PL/SQL developera hledá do svého týmu významná počítačová firma pro pobočku v Ostravě

-náplň práce:
-vývoj a implementace ETL procesů pro Oracle databázi
-spolupráce se členy týmu a zákazníkem - návrh a implementace DW/BI systémů na platformě Oracle
-datové modelování (Power Designer)
-ETL procesy ( PL/SQL, workflow)
-spolupráce s BI analytiky při specifikaci a prioritizaci změnových požadavků
-tvorba a údržba systémové dokumentace (Atlassian WIKI Confluence)

-požadujeme:
-výborná znalost PL/SQL – alespoň 5 let
-znalost principů vytváření ETL procesů
-znalost principů řešení DW/BI systémů výhodou
-orientace v oblasti spotřebitelského financování, bankovnictví výhodou
-angličtina na komunikativní úrovni -zkušenost s globálními projekty výhodou
-středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

-nabízíme:
-odpovídající finanční ohodnocení
-mezinárodní prostředí, denní využití angličtiny
-odborná školení, technické kurzy, kurzy anglického jazyka
-osobní i profesní růst -denní využití angličtiny
-program zaměstnaneckých výhod
-finanční odměny
Pracovní poměr:Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr
Plat:40 000,00 - 80 000,00 Kč /měsíc
Referenční kód:6294;
Kategorie:IT/vývoj softwaru
Dosažené vzdělání:SŠ odborné
Místo zaměstnání:Ostrava, Moravskoslezský Kraj Česká republika
Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese .
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky
na e-mail:
 nebo volejte tel.: +420 543 257 021.
Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.
Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky.
Uchazeči, kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě,
že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.