Účetní

Účetní

Pracovní náplň:

2/3 pracovní náplně - Fakturace:

  • Agenda vydaných faktur (Fakturace) - vystavování faktur, dobropisů za stroje (včetně daňových dokladů k přijatým zálohám), díly, servis

1/3 pracovní náplně – Ostatní účetní agenda:

  • Příprava podkladů a tvorba hlášení Intrastat
  • Kontrola a účtování cestovních výkazů přidělených zaměstnanců
  • Účtování základních účetních dokladů (např.došlých faktur přidělené skupiny)
  • Agenda došlých faktur – evidence a zapisování do systému
  • Administrativní práce v účetním oddělení (například archivace a zakládání účetních dokladů a dokumentů)

Požadavky na kandidáta:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomické vzdělání výhodou)
  • Požadovaná praxe na podobné pozici minimálně 2 roky
  • Uživatelská znalost PC (MS Office, Lotus Notes), zkušenost s účetním programem Helios Orange výhodou
  • Anglický jazyk slovem i písmem (pokročilá znalost)
  • Požadujeme samostatnost, pečlivost, týmovou spolupráci, včetně ochoty učit se novým věcem
  • Zájem o pozici a další profesní vzdělávání

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Aktivní využívání anglického jazyka při každodenní práci
  • Příjemné pracovní prostředí ve vlastním, nově vybudovaném Technologickém centru v Jažlovicích (dostupnost 10-15 min. vozem po dálnice z okraje Prahy 4)
  • Svoz zaměstnanců z/do Technologického centra z okraje Prahy 4 – metro Chodov
  • Zajímavé platové podmínky
  • Zaměstnanecké stravenky (80,- Kč/den, 0 příspěvek zaměstnance)
  • 4 týdny dovolené (pravděpodobný nárůst na 22 dnů, je ve schvalovacím procesu)
  • Kurzy anglického jazyka 2 hodiny týdně v prostorách společnosti, v dopoledních hodinách
  • Možnost osobního a znalostního růstu